Oferty pracy

Famur Famak to zespół sześciuset pracowników posiadających najwyższe kwalifikacje w zakresie projektowania, produkcji i zarządzania. Stale poszukujemy elastycznych i wykwalifikowanych pracowników z różnych obszarów, którzy wraz z nami wytwarzać będą produkty najwyższej jakości dla krajowych i światowych kontrahentów.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych  na adres mailowy:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  lub kontakt telefoniczny pod numerem tel. +48 665 660 409

Informujemy, że kandydaci chcący wziąć udział w procesach rekrutacyjnych realizowanych w Famur Famak S.A., w tym pozostawić u nas swoje CV, zobowiązani są w dokumentach aplikacyjnych zawrzeć następujące informacje:

  • imię i nazwisko,
  • data urodzenia,
  • miejsce zamieszkania,
  • numer telefonu kontaktowego lub adres e-mail,    
  • wykształcenie,
  • przebieg dotychczasowego zatrudnienia.

Z uwagi na wykraczający poza katalog określony w art. 221 Kodeksu Pracy zakres informacji wymaganych przez nas w przesyłanych przez Pana/Panią dokumentach aplikacyjnych prosimy o umieszczenie klauzuli o następującej treści:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Famur Famak S.A. z siedzibą w Kluczborku przy ul. Fabrycznej 5 w celu udziału w postępowaniu rekrutacyjnym.”

W przypadku chęci udziału w przyszłych postępowaniach rekrutacyjnych organizowanych przez Famur Famak S.A. prosimy także o zaznaczenie klauzuli o treści:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Famur Famak S.A. z siedzibą w Kluczborku przy ul. Fabrycznej 5 w celu udziału w przyszłych postępowaniach rekrutacyjnych.” (opcjonalnie).

Jednocześnie informujemy, że administratorem Pana/Pani danych osobowych jest spółka Famur Famak S.A. z siedzibą w Kluczborku przy ul. Fabrycznej 5, 46-200 Kluczbork, NIP 7510002119, REGON 531102726, KRS 0000076547.
Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu udziału w postępowaniu rekrutacyjnym.
Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani organizacji międzynarodowej.
Podstawą prawną przetwarzania danych jest Kodeks Pracy oraz zgoda.
Dane osobowe będą przetwarzane do czasu zakończenia postępowania rekrutacyjnego lub wycofania zgody, a w przypadku wyrażenia zgody na udział w przyszłych postępowaniach rekrutacyjnych do czasu zakończenia przyszłych postepowań rekrutacyjnych lub wycofania zgody.
Zgoda na przetwarzanie danych osobowych może zostać wycofana w dowolnym momencie.
Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.
Pani/Pana dane osobowe nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym również w formie profilowania.
Ma Pani/Pan prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych.
Podanie danych jest dobrowolne lecz niezbędne do realizacji procesu rekrutacji. Nie podanie danych powoduje brak możliwości wzięcia udziału w procesie rekrutacji.
Informujemy, że przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych.